Upalili smo motore i polijećemo. 🚀
🔋Spremni i odmorni nakon zimske pauze jutros smo u odličnoj atmosferi odradili prvi ovogodišnji zajednički trening. Iako smo radi vremenskih neprilika u kašnjenju 15 dana od planiranog, nivo fizičke spreme koji su pokazali svi članovi je itekako zadovoljavajući što samo dokazuje zavidan nivo profesionalnosti i discipline.
Hvala svima na dolasku i vidimo se na narednim treninzima u još većem broju! Treninzi se nastavljaju po redovnom rasporedu, utorak-četvrtak 16:30-18:00h, subota 11:00-12:30h. 💪🏻

#UFSIKS